Екскурсія до міста Умані

Учнівські поїздки-екскурсії - особлива романтично-пригодницька мандрівка - з обов'язковими піснями в автобусі, спільними перекусами, емоціями щирості, дружби та взаємопідтримки. А для учнів - це ще один із гарних методів згуртованості у позашкільній атмосфері. От і 26 жовтня учні 6 класу разом із батьками та класним керівником (Лізавенко І. С.) здійснили мандрівку до національного дендрологічного парку "Софіївка". Химерно прекрасні ландшафтно - скелясті витвори оповиті сентиментальною історією кохання та виплекані людською працею та стараннями. Також ми прогулялися алеями "Нової Софіївки" . «Нова Софіївка» – це єдиний у Східній Європі парк у стилі фентезі. Тут вражають неймовірні водоспади, фонтани, арт-інсталяція, оглядовий майданчик, японський сад, сад фонтанів та оригінальні композиції з топіарних рослин. Просто очі розбігаються від крутих ландшафтних втілень людської фантазії. Круті емоції, позитив і незабутні враження ще довго зігріватимуть учнів 6 класу й запам'ятаються надовго!

26.10.2023 | Aдмін