#волонтерисвятогомиколая

Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Військові обереги від Святого Миколая" проводиться з метою формування в молоді української національної та громадянської ідентичності засобами української культури та мистецтва; пропагування, примноження та популяризації надбань національної культури українського народу,художніх засобів і можливостей мистецтва серед дітей та молоді. У 2023 році на 6 грудня припадає кілька визначних свят - День Збройних Сил України та День Святого Миколая і всім особливо хочеться,щоб в кожен дім та кожну родину завітало ДИВО-ПЕРЕМОГА І МИР. Вже другий рік триває повномасштабна війна і наша підтримка військових та їх родин особливо актуальна та потрібна. Поки ми всі в очікуванні цього дня,ми маємо кожен на своїму місці робити все задля цього. Згуртувавшись та об'єднавши свої зусилля учні ЗЗСО І-ІІІ ст.√5 підготували свій особливий подарунок для наших військовослужбовців.

04.12.2023 | Aдмін