#ДоброДітей

Сьогодні, 5 грудня, по всьому світу відзначають Міжнародний день волонтера.

Волонтерство - це покликання. Небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Саме завдяки волонтерам сотні тисяч людей і тварин по всьому світу отримують необхідну допомогу.

Зараз роль волонтерів в Україні, під час війни, важко переоцінити. Вони ті,  хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає їм, а також українцям на окупованих територіях, часто ризикуючи власним життям.                                                          Учні ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 мають теж свою історію волонтерства.                                                                             Продовжуємо добру справу...РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ 💪💪💪💪                                                     Також вітаємо всіх українців, адже сьогодні всі МИ щодня добровільно працюємо заради перемоги!
Світ врятують добро та небайдужість!
Щира вдячність усім невтомним українцям!
РАЗОМ МИ СИЛА

05.12.2023 | Aдмін