"Таємний Миколай"

В Україні сьогодні відзначають День Збройних сил України та День Святого Миколая! 🎉

Бажаємо всім українцям, які знаходяться в країні та за її межами, наснаги, сил та скорішої перемоги 💪

Особливі привітання для наших неймовірних захисників та захисниць. Нехай Господь береже ваше життя, а Святий Миколай дарує Вашим діточкам найбажаніші подарунки.
В освітніх закладах нашої громади протягом місяця проходила благодійна акція «Таємний Миколай» для військових, яку ініціювали працівники відділу освіти Гайсинської міської ради. Наш ЗЗСО І-ІІІ ступенів √5 теж долучився до проведення даної акції. Всі "гостинчики" ми позапаковували у коробки і їх виявилося достатньо віднести Васильчук Г.О. та особисто відправити на передову для захисників 411 окремого стрілкового батальйону 21 механізованої бригади. Хай наші захисники та захисниці відчують тепло рідної домівки та нашу вдячність. Діти намалювали і зробили багато малюнків та оберегів, жоден пакунок не відправили без напису: тут і побажання перемоги, і здоровя та прохання повертатися додому живими! Зі святом наші Захисники! Разом ПЕРЕМОЖЕМО!

06.12.2023 | Aдмін