Привітання Святого Миколая

Нічка зорі розсипає,
Тихо-тихо сніг лягає,
Він до кожного віконця
Диво-дивне наближає.                                                                                      Після переходу на новоюліанський календар в Україні вперше відзначають День Святого Миколая 6 грудня.Сьогодні саме той світлий день, коли навіть дорослі починають вірити в диво. У стінах нашої затишної школи пройшло свято для наших учнів "В український рідний край поспішає Миколай". У такі важкі часи для нашої України, як ніколи дітям потрібні увага й позитивні емоції.  Подарунки діти отримали від Відділу освіти Гайсинської міської ради, за що велика Вам вдячність. Весело та шумно пройшло наше свято: діти розповідали вірші, співали пісень, гралися і брали участь у різних конкурсах.Ангели славили Миколу Чудотворця піснями і віршами, а норовливі чортики, все спонукали дітей до злих справ, але, як завжди, добро перемогло зло.  Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та підтримку.            Вже сьогодні вночі, за традицією, під подушкою чи біля ліжка діти знайшли подарунки, про які просили в листі до Святого Миколая.
Але нехай сьогодні кожен із нас знайде під подушкою три найбажаніші подарунки: Перемогу для України, Любов в сім'ї і Здоров'я близьким!

06.12.2023 | Aдмін