Новорічна казка

Новорічне свято – це довгоочікувана казка для усієї малечі. Діти з нетерпінням чекають приходу Нового року та тендітної красуні Снігуроньки.

22 грудня, зимова казка завітала і до учнів 2 та 4 класів нашого закладу освіти. Діти ретельно готувалися до свята, підготували чудові костюми і викликали захват в усіх глядачів.
           Родзинкою ранку став «Новорічний карнавал», який презентували учні 2 та 4 класів. На свято завітали гості – Зима чарівниця, Ялиночка, Старий рік,маленький Новий Рік, Баба Яга, Чахлик,гноми, зірочки,сніжиночки та лісові звірята.. Актори підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами.
        В сьогоднішній день линуло безліч вітань з Новим роком, проте головним бажанням всіх діток,батьків, вчителів є ПЕРЕМОГА. Бажаємо,щоб всі, хто боронять нашу державу повернулися до своїх сімей здоровими і неушкодженими. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, відпочивати і готуватися до новорічних свят.

22.12.2023 | Aдмін