Всесвітній день Землі

Щорічно 20 або 21 березня відзначається актуальне й важливе свято – Всесвітній день Землі. Дата святкування обрана на честь весняного рівнодення, тому не має встановленого дня. Саме під час рівнодення природа прокидається, що дуже символічно. Подію започаткували у 1970 році після успішної акції Гейлорда Нельсона та Денніса Хайеса.

Учні 4 класу разом з класним керівником Максімовою Т.І. також долучилися до святкування Всесвітнього дня Землі. Зокрема, було проведено урок-мандрівку «Бережімо рідну Землю!», годину спілкування «Земля – наш спільний, виставку учнівських робіт «Усміхнися, моя Земле…». Діти залюбки розгадували кросворди, малювали малюнки.
        Проведені заходи зацікавили учнів, сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.

20.03.2024 | Aдмін