Міжнародний день щастя (International Day of Happiness)

Міжнародний день щастя - зовсім молоде свято. Цього дня важливо підкреслити щастя в житті кожної людини і підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним для всіх людей, тому що воно є однією з основних цілей людства.
Сьогодні учні розповідали про значення щастя для людини, ділилися ідеями знаходити в різних ситуаціях щасливі моменти, а також наголошувалося про важливість позитивного ставлення до життя і оточуючих у наступних тематичних заходах:
- створення інформативного стенду з тематичними матеріалами ( педагог- організатор Подолян Т.О.);
- учні 3 класу з класним керівником Мосійчук Н.М. виконували вправу "Люди,які роблять мене щасливим- поряд!";
- на уроці з укр.мови у 5 класі, разом із Нечитайло Н.П. учні виконали вправи "Коктейль-більше позитива" та "Мій щасливий день,який він?";
- учні 5,7,9,10,11 класів з класними керівниками (Колосюк К.Ч., Швець Т.Д.,Корабель Н.М., Гончарук С.К.,Нечитайло Н.П.) взяли участь у флешмобі "Наше дерево щастя";
- учні 6 класу з класним керівником Лізавенко І.С. прийняли участь в акції "Формула щастя";
- учні 8 класу з класним керівником Турецькою О.С. взяли участь в акції "Щастя в долонях", а також на батьківських зборах до цієї акції долучились і батьки.
 Найбільше позитивних емоцій діти отримали відвідавши шоу - програму "Здоровенькі були", що завітала до учнів нашоі школи.

Щастя, насправді, не треба шукати,
Треба навчитись його відчувати.
Щастя - у кожному новому дні,
Щастя - в спокійному теплому сні.
Щастя - зростаючі, впевнені діти,
Щастя - це просто уміти радіти:
Сонцю ясному, що світ зігріває,
Квітці тендітній, яка розцвітає.
Серце своє ти наповни добром,
Та поділися із ближнім теплом.
Щастя так близько, воно у тобі,
Тільки зізнайся у цьому собі.
Наталія Кішовар (Черній)

Дякуємо ЗСУ за можливість жити у нашій 💙💛щасливій Україні💙💛.

20.03.2024 | Aдмін