Спартакіада школярів.

25 березня 2024 р. на базі ЗЗСО І-ІІІ ст.#3 м.Гайсин команда юних туристів ЗЗСО І-ІІІ ст.#5 взяли участь в змаганнях зі спортивного туризму в закритих приміщеннях з техніки пішохідного туризму по програмі Спартакіади школярів.В змаганнях брали участь 7 команд школярів Гайсинської міської ради.За підсумками результатів змагань та конкурсів наша команда виборола почесне загальнокомандне І місце та стала переможцем цих змагань.Наші переможці з техніки пішохідного туризму та конкурсів:

Король Яна-І місце з вязання вузлів,І місце з визначення азимутів,6 місце з укладання рюкзака,
Діденко Руслана-2 місце з визначення азимутів,3 місце з укладання рюкзака,5 місце умовні топографічні знаки,
Пустовіт Олена-І місце з укладання рюкзака,2 місце ТПТ(техніки пішохідного туризму),
Побірська Надія-3 місце ТПТ,
Тющева Юлія-6 місце ТПТ,
Скрипник Евеліна-7 місце ТПТ,
Цимбаліста Валерія- 11 місце ТПТ,
Дергачова Вікторія-13 місце ТПТ,
Значковський Артем-1 місце ТПТ,
Довженко Іван-3 місце ТПТ,
Гавриченко Олександр-4 місце ТПТ.
Дякуємо нашим учням-учасникам туристичних змагань за показані високі результати!

27.03.2024 | Aдмін