Екотуризм

У суботу діти 10 класу з батьками та класним керівником (Гончарук С.К.) відпочивали на територіі кінної бази с. Корабелівка. Учням була організована ознайомча екскурсія, кінний похід та відпочинок на територіі бази. Здобувачі освіти дізнались про історію кіноводства, про породи коней. Цим ми завдячуємо Артему, керівнику бази. Він вкладає душу в свою роботу. В наш час все частіше хочеться провести час з батьками та на природі. Приділив увагу нам і воїн-захисник , батько Сторожуків Анастасії та Іллі, який перебуває у відпустці. Ще раз обговорили з дітьми проблеми захисту навколишнього середовища та розвитку еко-туризму.

16.04.2024 | Aдмін