Тиждень безпеки дорожнього руху.

Руху правила  єдині,

Знати їх усі повинні.

Шануватимуть їх люди –

Скрізь тоді порядок буде!

Відомо, що найдорожчий скарб людини - життя і здоров’я. Необережність на вулиці часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а й навіть життя. В рамках тижня  «Безпека дорожнього руху» було проведено урок «Безпека дорожнього руху – це безпека життя» в 4 класі (класний керівник Коваль О.Г.), «Аукціон знань» , на якому учні 9 класу (класний керівник Гончарук С.К.) повторили знаки дорожнього руху українською та англійською мовами. В ігровій формі відбулося заняття в 1 класі (педагог-організатор Цвігун Н.І.), на якому учні ознайомилися з дорожньою розміткою та практично намагалися закріпити свої знання; у 8 класі (класний керівник Корабель Н.М.) проведено гру-змагання «Знай, вивчай, дотримуйся », у 6 класі під керівництвом Романенко О.В. учні повторили дорожні знаки, що зустрічаються в нашому місті, провели рольову гру «Світлофор». Також у школу був запрошений капітан ДАІ Мамай Я.О., який в цікавій, але доступній формі розповів про важливість вивчення правил дорожнього руху.

13.11.2015 | Aдмін