День Гідності і Свободи

Українці, прошу вас, не дайте зламати

Свою гідність і честь, не дайте топтати

Своє прагнення жити достойно в державі,

В пам’ять тих, хто загинув. Вічна їм слава!

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні  20 листопада в 6 класі ( класний керівник Романенко О.В.) проведено літературні читання «Лист до матері»; у 4класі ( класний керівник Коваль О.Г.) виховну годину «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти».Учні 9 класу ( класний керівник Гончарук С.К.) підготували для  дітей школи усний журнал та презентацію «120 мов в Європі», девіз якого  - «Вільно висловлюватись  рідною мовою - це перевага демократичної спільноти», а також провели  вікторину «Цікаві факти про мови». Учнівське самоврядування (педагог – організатор Цвігун Н.І.) продемонстрували учням ряд відеороликів  «Хроніки Майдану» .

21.11.2015 | Aдмін