Всеукраїнський тиждень права

Знайте, що усі ви рівні,

Від народження в правах,

І людина – змалку вільна,

Наче в небі синім птах.

Проблема правового захисту сім’ї  і дитинства  уже тривалий час перебуває в центрі уваги міжнародної спільноти. Особливого значення надається забезпеченню прав дітей як частини населення, що внаслідок своєї вразливості, фізичної і розумової незрілості, потребує особливої охорони і піклування з боку батьків і суспільства. Тому в рамках Всеукраїнського тижня права в школі для дітей молодшої ланки (2-4  класи) була проведена правова абетка «Мир і щастя не дива, тільки знай свої права»(педагог – організатор Цвігун Н.І.). Діти подорожували сторінками знайомих їм казок та заразом ознайомлювались зі своїми правами та обов’язками. В 6 класі (кл. керівник Романенко О.В.)проведено годину спілкування «Прав без обов’язків не буває».

11.12.2015 | Aдмін