«Ой, хто, хто Миколая любить...»

Миколай з небес весь час

Бачить кожного із нас.

Разом з нами він радіє,

І дарує нам надію.

Він всіх вас чудово знає.

Зустрічайте Миколая!

З особливим шануванням завжди в Україні відзначали свято Миколая. Напередодні 19 грудня хлопці, один з яких був переодягнений Миколаєм, обходили двори з піснею «Ой, хто, хто Миколая любить» і роздавали подарунки дітям (цукерки, горішки), а неслухняним залишали різку як пересторогу на майбутнє.

З метою розширити знання дітей про життя Святого Миколая та на його прикладі виховувати у дітей доброту, чуйність, гуманність та милосердя; вчити дітей шанувати народні традиції, як духовну окрасу народу; виховувати повагу до досвіду і мудрості рідного народу, почуття гордості за духовне багатство українців, любов до ближнього, почуття доброти й милосердя; сприяти розвиткові творчих здібностей дітей, викликати бажання берегти свою національну культуру  Президентська рада школи під керівництвом педагога –організатора Цвігун Н.І. підготували і провели свято «Ой, хто, хто Миколая любить». Учасники   заходу  привітали всіх школярів та завітали в дитячий садочок №2.

20.12.2015 | Aдмін