Новий рік

«Хай несе Вам Новий рік

Лиш достаток на поріг,

Щоб добро в житті велося

І омріяне збулося!

З метою розвивати у дітей артистичні здібності, пам’ять, індивідуальну особистість, сприяти розкриттю творчих здібностей, викликати вміння дарувати людям добро і засуджувати зло, учні 1-4 класів побували у створеній  старшокласниками та педагогом-організатором  Цвігун Н.І. новорічній казці «Новорічна подорож Діда Мороза». У процесі проведення казки спеціально створювались ігрові ситуації, щоб  викликати емоційне   ставлення до позитивних та негативних казкових героїв, сприяти виробленню культури  безпечної поведінки та спонукати до активної участі в іграх, танцях, виховувати почуття толерантності, бажання бути духовно багатими.

Для учнів старшої школи було проведено конкурсне змагання «Маскарадна феєрія», в якому учні продемонстрували свої вокальні , декламаторські, танцювальні та артистичні здібності. Учасники настільки відповідально та творчо підготувались до змагання, що члени журі не змогли визначити переможця, а тому перемогла дружба та веселий настрій.

30.12.2015 | Aдмін