Тиждень зарубіжної літератури

Література як один із видів мистецтва покликана збуджувати естетичні почуття. Головне — не залишити дитину байдужою, будити її думки і почуття, намагатися створювати такі умови, коли кожен захоче висловитись, а ще краще  коли блищатимуть очі, червонітимуть щоки від захоплення чи то думками і вчинками героїв, чи то власними думками.

Під час проведення тижня зарубіжної літератури поєднувалися різні види творчої та пошукової діяльності, розвиваючи в такий спосіб художньо-естетичні смаки, дитячу винахідливість та кмітливість. Протягом тижня діти отримали  змогу торкнутися найвизначніших перлин світового літературного мистецтва. Для учнів початкової школи продемонстровано буктрейлери «Знайомство з предметом» ,  5-9 класи взяли активну участь у створенні виставки «Герої творів очима дітей»  та літературного журналу «Україна в житті та творчості зарубіжних письменників», старшокласники активізували роботу драматичного гуртка і підготували свято «У світі зарубіжної літератури».

22.03.2016 | Aдмін