«Земля – наш спільний дім»

Є планети великі й малі.

Велич їм і краса притаманні,

Та нема красивіше Землі

Наше спільне щастя – жити на планеті Земля, у цьому дивосвіті природи, спілкуватися з нею. Краса природи не може не бентежити душу. Природа радість нам дарує, вона усіх кличе, і зве, і веде… І хто природу, як матір шанує, той ніколи і ніде не пропаде!

З метою створення у дітей радісного, весняного настрою у святковий День Землі, формування екологічно грамотної поведінки, бережливого ставлення до природи, бажання дітей конкретними справами і вчинками прикрашати свою Землю  в школі відбувся конкурс  агітбригад, присвячений  Всесвітньому дню Землі.

У своїх виступах учні висвітлювали сучасні екологічні проблеми та загрози людству. Закликали кожного до свідомого використання природних ресурсів, виготовляли та розповсюджували  пам’ятки «Земля – наш спільний дім».

22.04.2016 | Aдмін