"Чорнобиль, 30 років потому"

Чи буде квітень, як завжди

Дарунком весняної здоби?

Чи власним іменем біди

Ми назвемо його "Чорнобиль"?

Чорнобиль – це вже історія України, тому дітей треба навчати вболівати за минуле своєї держави, сприймати її такою, якою вона є, до того ж формувати загально розвинену особистість, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу; розвивати в учнів потребу будувати, створювати, відроджувати заради України; виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, загального горя – як особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави. З цією метою в школі проведено ряд заходів: старшокласниками створено мультимедійний проект "Чорнобиль не має минулого", учні середньої ланки переглянули документальний  фільм "Хроніки Чорнобиля", відбулася зустріч з ліквідатором ЧАЕС Величком І.М.

26.04.2016 | Aдмін