Місячник цивільного захисту

Діти повинні вміти та знати,

Як допомогу собі надавати.

Привернути увагу дітей до безпеки життєдіяльності  та попередити і вберегти їх від біди,  розвивати та поглиблювати знання учнів з основ безпеки життєдіяльності, виховувати  почуття відповідальності за власне життя та життя товаришів – основні завдання місячника цивільного захисту. З цією метою було проведено наступні заходи: бібліотекарем школи Козаченко Л.М. була організована виставка літератури «Людина в екстремальних ситуаціях»; відпрацювання практичних дій у разі оголошення екстремальних ситуацій (організовано Брагарем І.В.- вчителем захисту Вітчизни); виступ агітбригад «Світлофор» (класні керівники 5-11кл.та педагог- організатор Цвігун Н.І.); виховні години: «Виконуй правила дорожнього руху» (11кл. Турецька О.С.), «Небезпечні ситуації» (7кл. Романенко О.В.); виготовлення пам’яток «Вчимось жити безпечно»     (10кл. Гончарук С.К.),  «Безпека у школі» (5кл. Цвігун Н.І.).

21.10.2016 | Aдмін