Місячник правових знань

Є дві моралі: одна пасивна, яка забороняє робити зло, інша — активна, що наказує робити добро.

Д. Льюї

В рамках місячника в школі проводиться правовиховна робота з метою поглибити знання учнів, що стосуються прав і обов'язків громадян та їх реалізації згідно з Конституцією та Законами України; формувати в учнів правову культуру та свідомість; стимулювати вироблення активної громадянської позиції щодо неправомірної поведінки, яка завдає збитків державі, зазіхає на територіальну цілісність і незалежність України; виховувати повагу до Законів, Конституції України, прав та свобод громадян, відповідальність за свої вчинки та почуття громадянського обов'язку. В  11 класі відбувся "усний журнал" на тему: «Світова книга прав людини» , учням було продемонстровано інформаційний проект «Права та обов’язки дитини» -Ткаченко Катерина, Маценко Вікторія ознайомила з основними статтями  Конституції  про права дітей; було проведено годину спілкування «За правами стоять обов’язки» (5клас, кл. керівник Цвігун . Н.І.), учнівську конференцію «На паралельних дорогах прав та обов’язків» (7 клас, кл. керівник  Романенко О.В.),  а також учнів 3-4 класів було ознайомлено з правами дитини  «Подорожуємо казками, вивчаємо права».

27.10.2016 | Aдмін