День писемності

Цвіти і смійся, рідне слово!
У серці щирому звучи!
Моя чарівна, рідна мово,
Лети над світом
, не мовчи!

Любити, шанувати і плекати рідну мову — святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку 9 листопада Україна відзначає чудове свято — День української писемності і мови. Словесністьпочаток усіх наук. Вона джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає сили і розливається могутньою рікою.

З метою формувати розуміння того, що українська мованаш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширювати знання про красу і багатство української мови; ознайомити дітей з українськими обрядами і звичаями; пробудити почуття національної гідності;  виховувати бажання розмовляти рідною мовою в школі проведено конкурс читців гумористичних творів українських класиків «Заговори та розсміши друга» (президентська рада, Цвігун Н.І.), Всеукраїнський диктант (вчитель української мови Романенко О.В.); в 1 класі класним керівником Коваль О.Г. 10.11.16 було проведено літературну гру «Мандрівка казковими стежинами». Учні відгадували загадки, відповідали на питання вікторини «З якої казки?», співали пісеньки колобка та півника. А на уроці трудового навчання виготовили аплікації до української народної казки «Рукавичка».

11.11.2016 | Aдмін