Урок-подорож у 5 класі

« Рано чи пізно кожна правильна математична ідея

знайде своє застосування в тій чи  іншій справі»

о.М.Крилов

Саме під час нестандартного уроку з математики,  який відбувся 11.11.2016, учні  5 класу намагалися переконатися в істинності даного вислову. Своє вміння виконувати множення та ділення натуральних чисел вони демонстрували, подорожуючи з героями мультфільму «Як козаки сіль купували.» Вчитель Тертицька А. В., використовуючи різні методи та прийоми, а саме: мозковий штурм, релаксаційний практикум, рефлексію,ключові слова, намагалася зробити урок цікавим та яскравим. Учні були  задоволені уроком узагальнення і систематизації знань, під час якого проявляли взаємоповагу, здорове суперництво, працьовитість, уміння вислухати інших, дисциплінованість та самокритичність. Перетворити  урок на свято допомогло застосування презентації, карток оцінювання та сигнальних карток . Підсумки уроку були представлені у брошурі «Математичні факти та коментарі».

14.11.2016 | Aдмін