Безпека на дорозі – безпека життя

Будь завжди уважний дуже!

Знай всі правила, мій друже!

Де іти, де постояти,

Де потрібно почекати.

Це не жарти і не сміх,

Бо життя — одне в усіх.

З метою збагачення знань дітей  про правила дорожнього руху; розвитку вмінь і навичок свідомого дотримання цих  правил,  уникнення травматизму і нещасних випадків в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в школі проводиться ряд заходів: година спілкування в ігровій формі «Безпека на дорозі» (3кл. класний керівник Бєлік І.Б.), на якій, використовуючи яскраву та доступну наочність, діти переконалися в необхідності виконань правил дорожнього руху; учні 11класу (класний керівник Турецька О.С.)провели захід для учнів 1 класу «Збережи себе сам», на якому ознайомили молодших школярів  з правилами безпечної поведінки на дорозі та відпрацювали практично рух пішохідним переходом; година спілкування «Живи цікаво та безпечно» (5 кл. класний керівник Цвігун Н.І.), на якій учні працювали в групах і розглядали різні дорожні ситуації.

16.11.2016 | Aдмін