ENGLISH CLUB

Засідання  гуртка  ‘’ ENGLISH  CLUB’’ (Керівник С. К. Гончарук).  Учні  10 та 11 класу  роблять повідомлення  про  свята  та  традиції  США, знайомляться з соціо-культурою цієї   країни,  менталітетом  американців.

Під  час засідання  учні  вирішили  провести  в  школі  стилізацію  святкування  Дня  Подяки.  Четвертого  четверга  листопада кожного  року  американці  збираються родинами,  щоб подякувати  Пілігрімам (першим поселенцям), які не злякались  труднощів першої  зими і  залишились  освоювати  «Новий  Світ».

Отож  24  листопада  запрошуємо  всіх  відвідати нашу  школу, щоб взяти участь у   вікторинах, виступах  учнів   та  традиційних  іграх, які  присвячені   Дню  Подяки,  і зануритись в атмосферу  фесту.

16.11.2016 | Aдмін