Життя-це наш безцінний скарб. Тож не залиш його без барв.

Усі мають пам’ятати,

Що на дорозі не варто жартувати.

У грі повторимо ми

правила дорожньої безпеки

І будемо завжди всі обережні.

Продовжуючи Тиждень безпеки дорожнього руху у 8 класі (класний керівник          Тертицька А.В.) була проведена тематична вікторина з елементами бесіди «Життя-це наш безцінний скарб. Тож не залиш його без барв» Учні повторювали знання з теми: «Правила дорожнього руху», наочно засвоювали дорожні знаки та дорожні розмітки, зачитували загальні пам’ятки з безпеки дорожнього руху. Вчитель ознайомив учнів зі статистикою по ДТП в Україні та світі; учні 2 класу (класний керівник Гурська Л.В.) стали учасниками тематичної гри «Ми пішоходи», на якій вчили  правила поведінки на дорозі та практично закріплювали свої знання; на годині спілкування «Вчи правила дорожнього руху» в 4 класі (класний керівник Мосійчук Н.М.) учні із задоволенням відповідали на питання вікторини, мандрували різними станціями та виконували поставлені перед ними завдання.

18.11.2016 | Aдмін