За нашу правду i свободу
Життя спокiйно вiддамо,
Як нашi предки воювали
За наше щастя i добро
.

З метою  вшанувати патріотизм і мужність громадян,які в листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав та  свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору;  прищеплювати любов до Батьківщини; зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття; розвивати бажання стати гідними громадянами України до    Дня Гідності  та Свободи в 10  класі ( класний керівник С.К.Гончарук)  відбувся  захист проектних  робіт  «Гідність та Свобода – два крила вільної  людини».  Діти нагадали історію виникнення  знаменної  дати, провели історичні  паралелі,  читали  вірші  учасників Революції  Гідності, пояснювали  своє розуміння  слів  «гідність», «свобода» та «європейська  демократія».     В 6кл (класний керівник Вотінцева М.М.) проведено годину  спілкування «Честь. Гідність. Свобода.». Учнівським самоврядуванням (Цвігун Н.І., Ткаченко К.) для учнів старших класів було підготовлено інформаційне повідомлення «Борімося - поборемо». В 7 класі (класний керівник Романенко О.В.) відбувся виховний захід «Гідність і свобода рідного народу», на якому учні не тільки вшанували пам'ять про героїв «Небесної сотні», а й зверталися із закликами до пробудження національної свідомості кожного українця.

21.11.2016 | Aдмін