"День пам’яті "

Чому мовчали довгі роки?

Чому про голод пошепки чув лиш?

Приховувати правду будем доки?

То ж хай слова про голод летять у виш…

З метою виховувати патріотів своєї держави; ознайомити учнів з трагічним минулим нашого народу; формувати потребу вивчати  історію своєї многостраждальної країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; виробляти вміння самостійно аналізувати факти і робити висновки  в нашій школі пройшов ряд заходів, присвячених голодомору 1932-1933 років: для 3-4кл. -  урок пам’яті «Пам'ять стукає в серця» (класні керівники Бєлік І.Б., Мосійчук Н.М.), на якому ознайомили учнів з історичними матеріалами та спогадами людей, що пережили цю трагедію. В кінці уроку діти запалили свічки та вшанували пам'ять померлих хвилиною мовчання; виховна година в 6кл. «День пам’яті жертв голодомору» (класний керівник Вотінцева М.М.), на якій учні переглядали документальні кадри та зачитували історичні факти; президентська рада (Цвігун Н.І., Мартинюк К., Ткаченко К.) підготувала інформаційне повідомлення для учнів 5, 11 класу «Ціна українського хліба» і допомогла  учням ще глибше усвідомити значення історичної спадщини своєї держави; літературна виставка «Кара без вини» (бібліотекар Козаченко Л.М.)

«Не  звільняється  пам'ять. Відлунює знову роками…  І   криваве  клеймо «33» буде століттями теребити душу  кожного українця » - зробили  висновок учні 10 класу (класний керівник Гончарук С.К.), провівши захід «Чорна  хмара України»

25.11.2016 | Aдмін