Правове виховання в школі

З метою    попередження   та    профілактики    виникнення   правопорушень  та   скоєння   злочинів   серед    неповнолітніх, ознайомлення  учнів  з  правовою  відповідальністю    ( адміністративною   та   кримінальною  за  вчинення  певних  незаконних   дій ), формуванню   в  підлітків  почуття  -  розуміння  міри  важливості  власної відповідальності  , в рамках тижня права    з  учнями  8-9  класу   нашої   школи було  проведено   інформаційний   лекторій    « Особливості  кримінальної  ,  адміністративної  , цивільної   відповідальності   неповнолітніх   та  їхніх   батьків».

Присутніми експертами   виступали  класний  керівник  8  класу   Альона  Володимирівна   Тертицька,    яка  ознайомила   з    інформаційною   мультимедійною   презентацією  « Що  таке  правопорушення ?»,  де   пояснювалось,    які    злочини     найбільше   скоюють   підлітки  та   за  який   саме  злочин  настає    адміністративна  або  кримінальна   відповідальність .

Капітан  поліції (оперуповноважений  сектору   кримінальної  поліції  у  справах  дітей  ) Гудима  Наталія  Миколаївна     розповіла   про   статистику    злочинів,   які  скоюють  підлітки  з  певних   причин , наголосила  на  відповідальності  не  лише   дітей  , але   й   батьків   за  скоєний    злочин  їхніми  дітьми, також  розповіла  про  те   , що  може  чекати  на  підлітка,   коли  він   скоює  правопорушення   та  яке  покарання  нестиме  за  це , яке  майбутнє  він собі  формує.

13.12.2016 | Aдмін