Урок фізики

«Якщо одне тіло надає руху другому, то втрачає стільки свого руху, скільки його надає»

Рене Декарт

В школі  був проведений урок фізики з теми:т Реактивний рух .Закон збереження імпульсу » , на якому учні за допомогою проблемних досліджень з 'ясували , від яких величин залежить імпульс  тіла , і в якого тіла він більший , підтвердили закон збереження імпульсу , з 'ясували напрям руху взаємодіючих тіл після удару , зрозуміли чим відрізняється пружний удар від непружного. Вчитель (Л.В.Кирпичник).

15.12.2016 | Aдмін