"СКОРБОТНА СВІЧКА ПАМ'ЯТІ СВЯТОЇ"

Сніг – то дрібне холодне молоко,

січневим дітям хочеться зігрітись

і голі кості гладить Голокост,

щоб жити – так же хочеться пожити.

Неможливо заперечити, що Голокост є винятковою трагедією. Пройшли десятиліття, однак систематичне вбивство мільйонів євреїв та представників інших національностей досі шокує. Здатність нацистів привертати прибічників, не зважаючи на їх цілковиту аморальність, досі лякає. І, насамперед, залишається біль за літніх людей, які пережили жахи Голокосту, і за всіх нас, що пережили падіння у прірву аморальності.

З метою поглибити знання учнів про Голокост під час Другої Світової війни на території Східної Європи та нашої країни, виховувати в учнів толерантність та повагу до інших народів, вшанувати пам’ять загиблих у Голокості в школі було проведено урок історії «Голокост – страшні шрами історії »(9клас,  кл. керівник Корабель Н.М.)  та урок пам’яті «Подих історії»   (8 клас, кл. керівникиТертицька А.В., вчитель історії Рябокінь В.В.).

27.01.2017 | Aдмін