День пам’яті героїв Крут

Супроти чужої навали,

Супроти смерті – в стужу, сніг,

Ось тут вони, ось тут стояли

І всього жменька – триста їх.

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

З метою закріпити і поглибити знання учнів про події під Крутами, розвивати творчі здібності учнів, формувати їх художньо-образне мислення, сприяти становленню національної свідомості учнів; розвивати почуття патріотизму, готовність захищати Батьківщину, формувати толерантність, громадянську компетентність, відповідальність; виховувати пізнавальний інтерес до історичного минулого рідного краю, повагу до героїчних вчинків людей, залучати учнів до колективно-творчих справ у 7 класі було проведено науково-історичну конференцію «Формування української державності» (кл. керівник  Романенко О.В. та вчитель історії Рябокінь В.В.) та організовано перегляд документального фільму «Крути в пам’яті України» для учнів 5 класу (кл. керівник    Цвігун Н.І.).

30.01.2017 | Aдмін