«Міжнародний день рідної мови» .

Вивчайте мову українську

Дзвінкоголосу, ніжну, чарівну,

Прекрасну, милу і чудову,

Як материнську пісню колискову

21.02 в 4 класі (класний керівник Мосійчук Н.М.)відбувся класний лекторій «Міжнародний день рідної мови» , мета якого формувати в учнів розуміння того, що українська мова – наш скарб; виховувати почуття любові до рідної мови, гордості, національної гідності….

В цей день діти створили фотоколаж «Ми - українці», прийняли участь у конкурсі на кращий твір про рідну мову; привітали однокласницю Яну Король за зайняте ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені   П.Яцика.

Учні 5-7 класів відвідали дитячу бібліотеку, де відбулася літературно-музична година «Мова єднає всіх». Старшокласники з метою популяризації  створили стіннівку «Мова - життя духовного основа».

22.02.2017 | Aдмін