Сторінками творчості Кобзаря

"...Усім нам вкупі на землі

Єдиномисліє подай

І братолюбіє пошли..."

Т.Г. Шевченко

Під таким гаслом було проведено Шевченківський тиждень у школі. Всі заходи спрямовані на пробудження свідомості школярів; формування патріотичних почуттів, гордості за свій народ та його титанів творчості; уславлення невмирущої спадщини Кобзаря. Учні 7 класу (кл. керівник Романенко О.В.) створили фотоколаж "Шевченко - поет і художник", вчитель української мови та літератури    Ходак О.А. у 5 класі провела відкритий урок "Гортаючи альбом Шевченка", шкільний бібліотекар Козаченко Л.М. організувала літературну виставку "Тарас Шевченко". Учень 11 класу Мартинюк Костянтин під керівництвом вчителя української мови та літератури Романенко О.В. зайняв ІІ місце в районному конкурсі читців творів Шевченка, та запрошений до участі в обласному етапі конкурсу.

13.03.2017 | Aдмін