Іван Мазепа - гетьман України

Дипломат, поліглот, меценат, гетьман України, який володів булавою 22 роки, - це ще не повний перелік сфер діяльності Івана Степановича. Образ Мазепи надихав багатьох митців та дослідників не тільки як державно-політичний і культурний діяч, а й як роматничний герой, з яким пов'язано безліч легенд.

На уроках зарубіжної літератури  учні 9 класу (вчитель Романенко О.В.), вивчаючи поему Байрона "Мазепа",  досліджували  риси романтичного героя в образі Мазепи та порівнювали їх з рисами історичної постаті гетьмана, що дало можливість детальніше познайомитися з життям та діяльністю Івана Степановича. Така робота сприяє утвердженню в свідомості і почуттях учнів поваги до історичного минулого України та її найвідоміших діячів.

13.03.2017 | Aдмін