Семінар вчителів англійської мови

13 березня у нашій школі відбувся районний семінар вчителів англійської мови. Тема зустрічі: «Проектні роботи як засіб підготовки учнів до ЗНО».

Майстер-клас проводили вчителі С.К. Гончарук  та М.П.Величко, в якому брали участь учні 5та 10 класів. Тема заняття та проектної роботи «Нові технології в нашому житті». Під час роботи учні виконували завдання, тести, розв’язували кросворди, писали оголошення, листи, есе. В підсумку п’ятикласниками було створено стінгазету, а учнями 10 класу – буклет з теми проекту.

Практичне заняття з вчителями провели волонтер Корпусу Миру Кейла Кінг та Л.Б.Живцова, а завершився семінар чудовим виступом учнів 4 класу. Вони інсценізували казку Г.К. Андерсена «Свинопас». Прекрасна гра дітей, неперевершені костюми та яскраві декорації забезпечили успіх вистави. Діти продемонстрували свої знання англійської мови, а вчителі методику викладання.

Педагогічний колектив вдячний батькам за підтримку та плідну співпрацю.

15.03.2017 | Aдмін