День цивільного захисту

Здоров’я та життя –найбільші  людські цінності, вартість яких важко переоцінити. Маючи міцне здоров’я, можна здолати будь-які випробування, знайти гідне місце в житті.

Тому в нашій школі проведено комплекс заходів з підготовки до захисту учасників навчально-виховного процесу від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, а також від небезпек, що виникають при веденні військових дій або внаслідок  цих дій. Відбулися виховні години: «Правила безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій. Індивідуальні засоби захисту» (1 клас, кл. керівник Коваль О.Г.), «Дзвони Чорнобиля  душу тривожать» (3 клас, кл. керівник Бєлік І.Б.), «Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти» (6 клас, кл. керівник Вотінцева М.М.), «День цивільного захисту» (11 клас, кл. керівник Турецька О.С.). Цікавими були уроки -тренінги у 7 класі (кл. керівник Романенко О.В. ) «Бережи життя: воно в тебе одне!», у 8 класі (кл. керівник Тертицька А.В.) «Зберегти життя – завдання кожного»; практичне заняття з учнями 9 класу  (кл. керівник Корабель Н.М., вчитель основ здоров’я Козаченко Л.М.); година спілкування з учнями 4 класу (кл. керівник Мосійчук Н.М.) «Дзвони Чорнобиля» та перегляд презентації учнями 10 класу (кл. керівник Гончарук С.К.). Учні та всі працівники школи вдосконалювали вміння організовано і правильно діяти під час евакуації з приміщення до укриття в захисній споруді.

28.04.2017 | Aдмін