День Перемоги

Чимало свят дарує нам весна,
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилюючим для нас
Величне свято Перемоги.

9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній. Свято Перемоги – це свято зі сльозами на очах, це свято радісне й гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир , гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників. Тому в нашій школі проведено ряд заходів,  присвячених цій урочистій події. Учні початкових класів (кл. керівники Коваль О.Г., Гурська Л.В., Бєлік І.Б., Мосійчук Н.М.) поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України», читали поезії, присвячені подіям 1939-1945 років. Десятикласники (кл. керівник Гончарук С.К.) вшанували пам'ять героїв-земляків на виховній годині «Герої Гайсинщини». Урок – пам’яті «Заради життя на землі»  проведено  для учнів 5 класу (кл. керівник Цвігун Н.І.), а учні 6 і 7 класів (кл. керівники Вотінцева М.М., Романенко О.В.) переглянули документальний фільм «Війна – український рахунок», читали історичні довідки та фронтові листи. Бібліотекар Козаченко Л.М. підготувала тематичну виставку «9 травня».

05.05.2017 | Aдмін