Щоб здоровим завжди бути,

Дуже й дуже небезпечна.

Потрібно правила дорожні знати

І щодня їх пам’ятати.

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в школі було проведено ряд заходів: година безпеки «Абетка пішохода» (1клас, класний керівник Коваль О.Г.),  на якій учні повторили сигнали світлофора, познайомилися з деякими дорожніми знаками, вчилися переходити перехрестя; година спілкування «Увага! Діти на дорозі»(3клас,  класний керівник Бєлік І. Б.), під час якої учні використовували здобуті знання і вміння у процесі виконання навчальних завдань та інсценізацій; учні 2 класу (класний керівник Гурська Л.В.) відпрацьовували практичні навички переходу перехресть; учні 6 та 8 класів (класні керівники Вотінцева М.М., Тертицька А.В.) виготовляти тематичні плакати; учні 5 та 7 класів (класні керівники Цвігун Н.І., Романенко О.В.) підготували виступ агітбригади «Світлофор».

19.05.2017 | Aдмін