Перший урок

Першого вересня в кожному класі нашої школи проведено уроки, на яких учні пригадували та вивчали державні символи України. Виконували різноманітні завдання, щоб  краще пізнати нашу рідну Україну як незалежну європейську державу зі своєю історією та культурною спадщиною, отримували знання про Європейський Союз та його символіку.

У 1 класі проведено урок "Моя Україна, ти мати єдина!" (кл. керівник Мосійчук Н.М.),      у 2 класі - "Україна - наш дім" (кл.керівник Коваль О.Г.), у 3 класі - урок-тренінг "Діти єднають Україну" (кл. керівник Гурська Л.В.), у 4 класі учні гортали сторінки усного журналу "Моя Батьківщина  - Україна"  (кл. керівник Бєлік І.Б.). У 5 класі відбувся урок-вікторина "Україна - європейська країна" (кл. керівник Величко М.П.), у 6 класі - "Європейські цінності"  (кл.керівник Цвігун Н.І..),  у 7 класі - "Поважаю європейські цінності - будую сучасну Україну" (кл. керівник Вотінцева М.М.), у 8 класі - засідання круглого столу "Ми - українці, ми - європейці" (кл. керівник Романенко О.В.), в 9 класі - "Я - громадянин України - європейської країни" (кл. керівник Подчос Ю.Ю.)

05.09.2017 | Aдмін