Міжнародний день грамотності

8 вересня - Міжнародний день грамотності. З метою  формування ціннісного ставлення до навчання, визначення, що бути грамотним важливо для кожної людини, в школі проведені наступні заходи:

учень 11 класу Максимець Володимир провів для учнів 5 класу міні - екскурс «Сторінками зародження свята»; учні 8 класу підготували для класного керівника Романенко О.В. вікторину «Чи знаєте Ви…?»; учні 9 класу із вчителькою Ходак О.А.  взяли участь у змаганнях з мови; для учнів початкової школи лекторська група підготувала повідомлення «Грамотними бути-стильно»; в шкільній бібліотеці оформлено тематичний куточок «До витоків писемності» (бібліотекар Козаченко Л.М.); тематичне інформування для всіх учнів школи «8 вересня – Міжнародний день грамотності» у шкільній газеті «Барви слова». Цього дня учні мали змогу  протестувати вчителів школи, яких нагороджували заохочувальними призами.

11.09.2017 | Aдмін