Олімпійський тиждень в школі

Щоб здоровим, сильним бути,

Треба нам про сум забути.

Спортом треба всім займатись

І частіше усміхатись!

Бо усміхнена людина –

Це здоров`я половина!

З нагоди Дня фізичної культури та спорту в нашій школі  з 4  по 8 вересня пройшов Олімпійський тиждень. В п’ятому класі був проведений Олімпійський  урок у вигляді веселих естафет з м’ячами; класні керівники та вчитель фізкультури у початковій школі організовували  свято здоров'я на перерві «Ми за здоровий спосіб життя»; з учнями 5-7класів було проведено тренінг «Їжа та здоров'я»,  з учнями 8-9 класів - тренінг «Алкоголь і здоров'я»; учні 9-11 класів брали участь у вікторині «Спортивний ерудит»; була організована виставка літератури, присвячена Олімпійським іграм  «Олімпійські ігри сучасності»; 8 вересня було проведено загальношкільну ранкову зарядку.

11.09.2017 | Aдмін