"Найрозумніший"

Вже страдиційними стали в школі змагання старшокласників за звання найрозумнішого учня школи.

28 листопада у черговій вікторині взяли участь учні 9-11 класів. Змагання проходили у чотири тури.

Перший тур включав запитання загального змісту з варіантами відповіді. В ньому приймали участь всі старшокласники.

Учасники, які вийшли до другого туру самі обирали тему із кількох запропоновних. ЇХнім завданням було дати якомога більшу кількість правильних відповідей за одну хвилину.

У третьому турі учасники відповідали на запитання підвищеного рівня. У фінал вийшли учениці 11 класу Педоренко Ольга, Козачок Євгенія, Салій Анна. У запеклій боротьбі за перше місце перемогла Козачок Євгенія.

Вітаємо переможицю!

28.11.2013 | Aдмін