«Від козаків до кіборгів»

Нам невідомі всіх їх імена,

Хто їх чекає, хто за ними плаче,

Де їхній дім, як їм болить війна,

Яке в них серце – щире чи терпляче.

Для підготовки заходу учні 7,10 класу (кл.керівники Вотінцева М.М, Корабель Н.М.) провели велику дослідницьку роботу: які вони – українські воїни Х, ХVII, ХХІ? Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до саможертовності, яка дивує увесь світ. Саме це червоною ниткою пройшло у повідомленнях кожної з груп. Свої виступи учні супроводжували відео-, аудіоматеріалами, уривками з художніх та документальних  фільмів. Особливу увагу в ході заходу було приділено сучасним подіям на сході України. Не раз українці воювали і боролись. "Переможемо і цього разу, бо справжні герої були завжди і не перевелися досі в Україні".

17.10.2017 | Aдмін