Посвята у Веселята

Президентська рада Шкільної республіки "Прометей" щорічно приймає учнів 2 класу до "Країни веселят"

Не став виключенням і 2013-2014 навчальний рік. Міністр культури Ілона Дудник та її заступник Адаменко Анастасія організували цікаве та насичене свято для другокласників

До "Країни веселят" молодші школярі мандрували через станції : "Моя Батьківщина", "Загадкова", "Танцювальна", "Співоча". Найцікавішим для учасників став конкурс талантів.

Під час мандрівки другокласники вивчили правила життя та поведінки у "Країні веселят". А на завершення конжен із посвячених отримав емблему веселятка. Свято стало важливою подією в житті молодших школярів.

28.11.2013 | Aдмін