«Що перетворює людей на одну команду?»

01.11.2017  в  нашому  закладі  під  час  канікулярного  періоду   практичним  психологом  Литвинчук Т.А. було  проведено психолого – педагогічний  семінар  з  педагогічним  колективом,  формою  проведення  якого  був -  психологічний  практикум: «Що  перетворює  людей  на  одну  команду?» , педагоги школи  ознайомилися з важливістю  цілеполягання в життєвому самовизначенні, важливістю  розвитку лідерських якостей учителів, уміння конструктивно спілкуватися для створення єдиної команди.

Завдання, які  поставив  практичний  психолог при  проведенні  заняття, а  це: сприяти розумінню учасниками цінності життєвого досвіду, його значення для розвитку особистості;ознайомити вчителів із соціальними й особистісними навичками, що пов’язані з професійними вимогами; сприяти формуванню у вчителів умінь визначати власні життєві цілі;розглянути поняття "лідерство", познайомити учасників з різними стилями лідерства;продемонструвати необхідність використання алгоритму колективної взаємодії для результативності роботи в групі у виконанні складних практичних завдань - були  досягнуті . В цілому педагоги  школи  підвищили  свій  інформаційний  рівень  обізнаності  з  теми "Що  перетворює  людей  на  одну  команду?», отримали  рекомендації  від  практичного  психолога та основні  навички  командної роботи з  прогнозуванням «ситуації успіху».

03.11.2017 | Aдмін