День української писемності та мови

З нагоди святкування Дня української писемності та мови щороку 9 листопада вся країна пише Всеукраїнський диктант національної єдності. Радіодиктанти рідної мови існують у багатьох країнах світу, зокрема у Польщі, Китаї, Франції.  Українське радіо започаткувало акцію ще 2000-го. Відтоді щороку слухачі можуть взяти участь у написанні та з’ясувати, наскільки добре знають мову. Мета акції – не перевірка грамотності, а єднання.

Учні та вчителі нашої школи теж долучилися до участі в цій акції. Традиційним стало проведення в цей день конкурсу читців гуморесок «Заговори та розсміши друга», в якому активно взяли участь учні 2-9 класів. Артистично, емоційно і виразно школярі розповідали про смішні курйози із повсякденного життя та мовні ситуації. Учасники та глядачі поринули в чарівний, мелодійний світ рідного слова.

09.11.2017 | Aдмін