«Безпечна дорога до школи»

Головною метою Тижня безпеки дорожнього руху є формування позитивного ставлення до вимог безпеки  учасників дорожнього руху, обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я школярів.

16 листопада учнями 11 та 6 класів (Гончарук С.К., Цвігун Н.І.) було проведено гру  «Світлофор», під час якої старшокласники систематизували і узагальнили знання дітей про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, пояснювали значення розмітки на дорозі, вчили розрізняти дорожні знаки,  формували уміння орієнтуватися на вулицях міста, наголосили на важливості бережливого ставлення до власного життя і здоров’я.

16.11.2017 | Aдмін