Семінар практичних психологів та соціальних педагогів

16.11.2017 р. на  базі навчального  закладу  відбувся cемінар практичних  психологів  та  соціальних  педагогів  Гайсинського району  на  тему:“Використання здоров'язберігаючих   технологій в  діяльності  практичного  психолога  з  учасниками навчально - виховного процесу”.

Шкільним  практичним  психологом  Литвинчук  Тетяною  Анатоліїною  було  проведено  розвивальне   заняття з учнями 2 класу :  «Подорож   до  Здоровляндії» ,  метою якого була реалізація особистісно-орієнтовної моделі сприяння здоров’ю учнів; формування потреби  учнів  у  саморозвитку  і  рефлексії;  впровадження  сучасних активних форм  і  методів   розвивально-оздоровчої діяльності  у  роботі з дітьми молодшої вікової  категорії.

Другою формою  роботи  був тренінг для  профілактики  емоційного  виснаження  педагогів (у  ролі  педагогів  виступали  практичні  психологи  та  соціальні  педагоги  міста  та  району).  Мета тренінгу - зняти психологічну втому  учасників, активізувати мотиваційний компонент у щоденній роботі та потребу в професійно­му вдосконаленні працівників  освіти,  сприяння їх глибшому самопізнанню, особистісному зростанню та духовному добро­буту.

23.11.2017 | Aдмін