Дужими зростаємо, про здоров’я дбаємо

Щоб рости і гартуватись,

І міцніти, як броня,

Треба, друзі, піклуватись

Про здоров’я нам щодня.

Здоров’я – найбільша цінність для людей. Його потрібно берегти і зміцнювати. З метою формування уявлень учнів про значення здоров’я та шляхи його збереження, закріплення навичок особистої гігієни з молодшими школярами було проведено пізнавальну годину з елементами інсценізації «Чистота – запорука здоров’я». Учні 2 класу (класний керівник Коваль О.Г.) показали міні-виставу «Замазура Колобок» та ознайомили першокласників з правилами чистоти. Із задоволенням школярі відгадували загадки, грали в гру на увагу «Хто з вас робить так, як я?», виконували фізкультхвилинку під веселу мелодію, співали пісні про здоров’я. Під час заходу учні навчилися слідкувати за своїм зовнішнім виглядом, використовувати набуті гігієнічні навички у повсякденному житті.

15.12.2017 | Aдмін