Святкування Дня Збройних Сил України

Сьогодні в школі було проведено заходи, присвячені українським військовим.

Участь у святкуванні прийняли учні, батьки, вчителі.

Святкування у першому класі булj веселим та гамірним. Учні та запрошені батьки у складі двох команд змагалися у різних конкурсах: "Розумники", "Склади слово", "Юні математики", "Влучне око", спортивно-оздоровчому. Команди "Сонячні промінчики" та "Веселі чоловічки" набрали рівну кількість балів, тож перемогла - дружба.

Старшокласники взяли участь у загальній естафеті-конкурсі, яка включала історичну вікторину, спортивний конкурс, конкурс джентельменів та змагання "Військовий кухар". Хлопці 8-11 класів завзято виконували завдання, поставлені вчителями на різних станціях естафети. У запеклій боротьбі перемогу отримала команда 11 класу, ІІ місце вибороли восьмикласники, а почесне ІІІ місце - учні 9 класу.

06.12.2013 | Aдмін